Belediye Kuruluşları/Sosyal Tesisleri

 

Florya Sosyal Tesisimizde; dingin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresin kurtulup rahat bir nefes almak ve ailece güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbullunun huzura açılan kapısı olan Florya Sosyal Tesisleri; modern mimarisiyle göz kamaştıran restaurant bölümü, hemen karşı tarafta deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz “Şahin Tepesi”, her türlü düğün ve davet gibi organizasyonların yapılabildiği kapalı ve açık salonları, geniş gezi parkurları, deniz kıyısı boyunca yer alan yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunuyor. Florya Sosyal Tesislerinin üç farklı konsepte dekore edilmiş mekanları, profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan menüleri ile düğün, toplantı ve davet organizasyonlarınız için hizmetinizde. Florya Sosyal Tesislerinin tüm prestijli davetlere ev sahipliği yaptığı ideal salon; Doğayla bütünleşen, havuzlu özel bir açık hava mekanı olan Havuzlu Bahçe; Yeşilin, deniz manzarası ile bütünleştiği, eşsiz görselliğiyle ön plana çıkan “Kır Bahçesi” hayalinizdeki düğün ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekanlar.

kaynak ibb.gov.tr

Lezzet avcılarının buluşma noktası...

Lezzet avcılarının buluşma noktası olan Avcılar Sosyal Tesisi, deniz manzaralı restoran alanı ve bahçe kafeteryası ile vazgeçilmez tatları kaliteli hizmetle sunuyor.
Avcılar Sosyal Tesisi, İstanbul ve Avcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Deniz manzaralı bahçesinde yeşillikler arasında çayınızı yudumlayarak günün yorgunluğunu çıkarabilir, restoran kısmında birbirinden lezzetli menülerin tadına bakabilirsiniz. 

 

Haliç’in damakları fetheden adresi olan Kasımpaşa Sosyal Tesisi, konuklarını samimi atmosferinde lezzet ve kusursuz hizmetiyle buluşturuyor. Dünya’nın “Altın Boynuz dediği Haliç’in hemen kıyısında zarif ve estetik mimarisiyle dikkat çeken tesis, Haliç Tersanesi’ne komşudur. Kasımpaşa Sosyal Tesisi, mimarisiyle, hizmetiyle ve merkeziliğiyle bambaşka bir güzellik sunmaktadır. Haliç kıyısındaki muhteşem eserlerini seyredebileceğiniz tesiste adeta bir tarih yolculuğuna çıkacaksınız. Kasımpaşa İskelesinin yanı başında yer alan Kasımpaşa Sosyal Tesisinin her noktasından martıların ve denizin seyrine doyamayacaksınız.
 
kaynak:ibb.gov.tr