22 Haz Dünyanın En Renkli Şehirleri... Özel

Kategori ARKASI YARIN

Berlin/Almanya

Soğuk ülkeleri sevenler için gezip görebilecekleri bir ülke arıyorlarsa onlara Almanya’nın Berlin şehrini önerebiliriz. Renkli binalara sahip olan bu ülkede hem üşüyecek hem de evleri gördüğünüzde içiniz açılacak.

 
Paradise Island/ Bahamalar
 
 
 
Zenginler için bir sığınak olan Paradise Adasının en önemli özellikleri göz kamaştırıcı plajları, yemyeşil bitki örtüsü, geniş golf sahalarıdır. Her ne kadar adanın Bahama’ya özgü cazibesi yitmiş olsa da insanların hala buraya gelmeleri için çok fazla sebep var.
 
Menton Pravence Köyü/ Fransa
 
 
Fransa’ya hayran olan insanların gidip görmesi gereken yerlerden biri de Menton Pravence Köyü. Burayı görenlerin gözü gönlü açılacak bizden söylemesi..
 
Cinque Terre/İtalya
 
 
İtalya’nın batı sahilinde yer alan Cinque Terre 5 toprak yani beş köy anlamına geliyor. Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola, ve Riomaggiore köylerinin hepsi birbirinden güzel renkli evlere, patika yollara ve sıcacık insanlara sahip. Gezip görülmesi gereken yerlerden biri de bu güzel görüntüye sahip olan köy birleşmesi.
 
Newfoundland/ Kanada
 
 
Farklı yerleri gezip görmek isteyen insanlar için farklı bir seçenekte Kanada’daki Newfoundland şehri. Gezip gördüğünüz için mutlu olacağınız yerlerin başında geliyor.