Etkinlikler & Festivaller
Yıllardır "Türkiye'nin En Büyük Lise Festivali" ünvanına sahip olan etkinliği Kadıköy Anadolu Lisesi Festivali bu sene 7 ve 8 Haziran 2013’te binlerce liseli ve üniversiteli gençle buluşuyor. 
 
Taç Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek ve 2 gün boyunca şişme oyun parklarının, özel gösterilerin, yarışmaların ve çeşitli stand aktiviteleri olacağı festival ünvanına yakışır şekilde bu senede lise ve üniversiteli gençleri Türkiye'nin en büyük lise festivali ile ağırlıyor. 
 
7 Haziran
Aytek Erdem & Atilla Deniz DJ performans
Kaldans ‘The Move’ 
 
8 Haziran
Athena
Bedük
Malt
Bowtie Rodz 
 
Detaylı bilgi: 0532 391 90 13 - 0506 468 60 34
 
- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Belirtilen saat kapı açılış saatidir.- Bir bilet iki gün için de geçerlidir.
- 1 Haziran tarihinden itibaren bilet fiyatları 39,50 TL olacaktır.
 
 
 
 

 

Grammy ödüllü dev sanatçı, dinleyicileriyle Life Park'ta buluşacak.
New- jazz, akustik pop ve birbirinden güzel pop soul şarkılarıyla tüm dünyada 21 milyonluk satışa ulaşan son yılların en ünlü şarkıcı ve şarkı yazarlarından Jason Mraz, bu yaz İstanbul’da, Life Park’ta 19 Temmuz gecesi binlerce hayranıyla buluşuyor.
1977 doğumlu Grammy ödüllü Jason Mraz, 2002 yılında çıkardığı ilk albümünün ilk hiti “the Remedy” ile şöhrete kavuştuktan sonra hızla parlamayı sürdürürken, hayatını değiştiren, platin satışlarını katlayarak ününe ün katan 2008 yılında yayınlanan üçüncü albümü "We Sing. We Dance. We Steal Things" ile artık bir dünya starı ve Carnegie Hall’den Sydney Opera binasına kadar dünyanın en prestijli sahnelerinde verdiği konserlerden sonra İstanbul’da da Life Park’a geliyor.
 
Rekorlara imza atan ve 5 milyondan fazla satan reggae havasında şarkısı “I’m Yours” — ile devleşen Mraz, 51 yıllık Billboard tarihinin en uzun süre listede kalan şarkısı rekorunu da elinde bulunduruyor ve dünya listelerine giren en güzel şarkılarını 19 Temmuz’da İstanbul’a getiriyor.
Billboard Hot 100 listesinde tam 76 hafta en çok satanlardan biri olmayı başaran ve daha önce 69 haftayla Leann Rimes’a ait rekoru da kıran şarkısıyla Jason Mraz, Amerika’da müzik yapımcıları tarafından ASCAP 2010 “Yılın Şarkısı” ödülünü de kucaklamıştı. 2010, yılında Grammy’lerde “Make it mine” şarkısıyla “En İyi Erkek Pop Şarkıcısı” ve Colbie Caillat düeti “Lucky” ile de “En İyi Pop Vokal İşbirliği” ödüllerini alan, Virginia doğumlu Jason Mraz zirvedekiler arasına yerleşti bile.
 
Adres: Mehmet Akif Tabiat Parkı, Bahçeköy - Sarıyer / İstanbul

 

Tekstil tasarımından takı tasarımına, “vintage” objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine binlerce parça Garden Sale ile 1-2 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta! İlki geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen ve tasarım meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği Garden Sale, 1- 2 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta ikinci kez düzenleniyor. 
 
“Tasarım, fırsat, sosyalleşme, alışveriş ve eğlenceyi” bir arada sunan Garden Sale; güneşin tadını çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat! Tasarım meraklılarının tasarım ürünlerini uygun fiyata alabilecekleri bir ortam yaratmak amacıyla organize edilen Garden Sale, atölye çalışmaları ve akşam sinema gösterimiyle alışveriş keyfini ikiye katlıyor. Çimler üzerinde güzel müzikler eşliğinde eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunan Garden Sale, keyifli bir haftasonunu da garanti ediyor!
 
“Uru Group ve showhow” ortaklığıyla gerçekleşecek olan Garden Sale, 1- 2 Haziran Cumartesi- Pazar günü, 11.00’dan gece yarısına kadar tasarım meraklılarını ağırlayacak.
 
- Kapı açılış saati 11:00