Ekonomi
Kategori Ekonomi
Altın fiyatlarındaki hızlı düşüş, düğün sezonunu yaşayan kuyumcu esnafını sevindirdi. Yıllar sonra hareketli piyasa beklentisine girildi.
AA muhabirine açıklama yapan TOBB Kuyumculuk Sektör Kurulu Üyesi Hüseyin Porsuk, ABD Merkez Bankası Başkanı Ben Bernanke'nin açıklamalarının ardından hızlı bir düşüşe geçen altının ons fiyatının bin 400 dolar seviyesinden bin 235'lere gerilediğini, küçük altın fiyatının 130 liraya kadar indiğini ifade etti.
Kategori Ekonomi

Timetürk olaylara nasıl bakıyor

Madem demokrasiye, Batılı değerlere, insan haklarına, liberalizme, çoğulculuğa inandınız, o halde sonuçlarına neden katlanmak istemiyorsunuz?”

 

31 May SATILDI?

Kategori Ekonomi
Show TV Ciner Grubu'na satılıyor
Çukurova Grubu, Show Tv hisselerini Ciner Grubu'na 402 milyon dolara satmak için ön protokol imzaladı
Çukurova Grubu'nun, Show Tv hisselerinin Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) gözetiminde, Ciner Grubu'na 402 milyon dolara satışı konusunda ön protokol imzaladığı açıklandı
Kategori Ekonomi
Starbucks tuvaletinde kamera skandalı
Kahve zinciri Starbucks’ın en kalabalık yerlerinden olan Bebek Şubesi’nde büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı.
Starbucks’ın bir çalışanı kadınlar tuvaletine kendi cep telefonunu koyarak tuvalete girenleri kameraya aldı. Olay kısa sürede anlaşılınca söz konusu çalışanla ilgili hem adli soruşturma başlatıldı hem de firma personeli hemen işten çıkardı.