Son Dakika
Kategori Son Dakika
Aydın'ın Didim İlçesi'nde 10 yıldır başkanlık yapan Mümin Kamacı'nın CHP tarafından aday gösterilmemesi üzerine 1100 kişi partiden istifa etti.
ydın'ın Didim İlçesi'nde 10 yıldan bu yana belediye başkanlığı görevini sürdüren ve geçen aralık ayında tekrar aday gösterilen CHP'li Mümin Kamacı'nın, Belediye Başkan adaylığının MYK ve PM kararı ile iptal edilip yerine Deniz Atabay'ın aday gösterilmesine tepki gösteren partililer Aydın İl Başkanlığı önünde eylem yaptı. Bir grup partli, Mümin Kamacı'nın adaylığının iptal edilmesinden sorumlu olduğunu iddia ettikleri Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun afişini indirdi. Didim İlçe Başkan Yardımcısı Okan Kılıç, bin 100 partilinin istifa dilekçesini İl Başkanı Barkan Kalınomuz'a teslim etti.
Kategori Son Dakika
17 ve 25 Aralık operasyonlarını yürütürken görev yeri değiştirilen savcılar, 10’ar günlük rapor süresi dolmasına rağmen görevlerine başlamadı. Erdoğan ile Öz ise adliyede.
 
Türkiye'yi sarsan 17 ve 25 Aralık operasyonlarının ardından, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 21 Ocak 2014 tarihli kararnamesiyle görev yerleri değiştirilen savcılar Cihan Kansız, Fikret Seçen, Ercan Şafak ile Muammer Akkaş 10 gün süreli rapor aldı. Savcıların rapor süresi dolmasına rağmen görevlerine henüz başlamadığı ortaya çıktı. 
Kategori Son Dakika
Manisaspor'un takımın başına geçirdiği Reha Erginer, lig başlamadan istifa etti. PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor, teknik direktör Reha Erginer ile yollarını ayırdı.Kulüp başkanı Emre Hasgör, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesinde transfer konusunda teknik direktörlerinin belli bir beklentisi, kulübün de belli imkanları bulunduğunu söyledi. Erginer'in çok iyi bir Manisasporlu olduğunu kaydeden Hasgör, "O böyle düşündü, kendisiyle karşılıklı anlaşarak, ayrıldık" dedi.
 
Kategori Son Dakika
Adebayor süre istedi
 
Beşiktaş’ın renklerine bağlamak için uğraş verdiği Togolu golcü, Tottenham ile çalışmalara çıkmak istediğini bildirdi, “4-5 gün takımla birlikte olacağım. Teknik direktörün beni düşünüp düşünmediğini kendisiyle konuşacağım. Sonra size döneceğim” mesajını gönderdi.