Magazin
Kategori Magazin
Sıla'ya ikinci konser şoku
Kocaeli Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında yarın Umuttepe Yerleşkesi'nde yapılacak Sıla konseri, konsere saatler kala iptal edildi.
Kocaeli Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen bahar şenlikleri, dün Feridun Düzağaç konseri ile başladı.
Kategori Magazin
Özcan Deniz’in ‘Evim Sensin’ filminin gişede ‘Skyfall’u geride bırakması Warner Bros’un dikkatini çekti. Warner Bros’un yönetimi Özcan Deniz’i Amerika’ya davet etti. Yasemin Allen’ın başrolünü oynayacağı filmin çekimlerinin bir kısmı Warner Bros’un Hollywood’daki stüdyolarında yapılacak
 
Hafta sonu Kütahya Belediyesi’yle Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın davetlisi olarak Kütahya’daydım. Davetin konukları arasında Özcan Deniz’in basın danışmanı Feride Fışkın da vardı.
Özcan Deniz’in çekeceği yeni filmin ne aşamada olduğunu sordum ona.
Fışkın, Deniz’in yazıp, yöneteceği ve başrolünde oynayacağı ‘Ateş ve Su’ adlı filmin yarısını Türkiye’de, yarısını Avrupa’da çekmeyi planladığını, ancak Amerika’dan gelen sürpriz davetle işin yurt dışı ayağının değiştiğini söyledi.
Neden mi?
 
İşte Özcan Deniz’in basın danışmanı Feride Fışkın’a göre bunun nedeni?
 
“Türkiye’yle Avrupa şehirleri arasında geçecek aksiyonu bol bir aşk filmi olacak ‘Aşk ve Su’. Filmin Avrupa sahneleri Avrupa’da değil, Amerika’da çekilecek. Çünkü Özcan Deniz’e Warner Bros’tan böyle bir davet geldi. James Bond’un bir bölümü Türkiye’de çekilen son filmi ‘Skyfall’, Türkiye hariç gösterildiği her ülkede en çok izlenen yapım oldu. Özcan Deniz’in ‘Evim Sensin’ filminin gişede ‘Skyfail’ı geride bırakması Warner Bros’un dikkatini çekti. Warner Bros’un yönetimi Özcan Deniz’i Amerika’ya davet etti. Yasemin Allen’ın İzmir’de yaşayan göçmen bir ailenin kızını canlandıracağı filmin çekimleri temmuzda başlayacak. Çekimlerin bir kısmı Warner Bros’un Hollywood’daki stüdyolarında yapılacak.”
Özcan Deniz’in ‘Evim Sensin’ filmini 2.602.366 kişi, James Bond’un son macerası Skyfall’uysa 629.121 kişi izledi.
 
kaynak:milliyet.com.tr
Kategori Magazin

 

Hayranları uzun süredir Çağatay Ulusoy’un Serenay Sarıkaya ile başrol oynayacağı yeni dizisini merakla bekliyordu ancak..
 
Ancak Amerikan “The O.C” yapımının yerli uyarlaması olacağı açıklanan “Aşk Hikâyesi” dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

 
Ay Yapım'ın Kanal D için çekeceği açıklanan dizinin senaryosunun beğenilmediği öğrenildi. Kanal D'nin dizi için birden çok senaryo yazdırdığı ancak ortaya çıkan senaryoları beğenmediği için projeden vazgeçtiği konuşuluyor. Şu günlerde dizi için Ay Yapım'ın Star TV ile görüştüğü gündeme geldi.
 
Serenay Sarıkaya, haziran ayında “İskele Babası” filminde Erkan Can'ın kızını canlandırmaya hazırlanıyor.
 
 Kaynak: sacitaslan.com
 
Kategori Magazin

 

Geçen hafta yönetimine TMSF tarafından el konulan Show TV'nin hangi programları kaldırıp hangisini yayında tutacağı merak konusuydu. Satışa çıkarılan kanalın ilk yayından kaldırılan programı "Benzemez Kimse Sana" oldu.

 
SEYFİ DURSUNOĞLU: "KUŞUMA BAKMAK İSTER MİSİN?" 
 
Programda Seyfi Dursunoğlu'nun yaptığı bel altı espriler biplenerek ekrana getiriliyordu. Programın yayından kaldırıldığını ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan twitter'dan duyurdu ve Twitter sayfasına "Bu arada yeni yönetimin ilk kararı Benzemez Kimse Sana'yı yayından kaldırmak oldu!" diye yazdı.
 
 Kaynak: acunn.com