Hastane/Eczane
Kategori Hastane / Eczane
Eczane Com Tr Ankara
Her kesimden tüketiciye sağlıklı ürünler sunan eczane.com.tr  bir GRC Sağlık Kozmetik Hediyelik Eşya Ltd. Şti. kuruluşudur. 
 
2011 yılında tüketiciyle buluşan eczane.com.tr,  ziyaretçilerine kolay ve güvenilir alış veriş imkanı sunmaktadır.
 
Ürün seçiminde kalite ve güvenilirlik göz önünde bulundurulmuş, alanında öne çıkan markalar (Chicco, Mustela, Lansinoh, Medela,GNC Live, BSN, Milupa, Okey, Durex, Microlife, Bioder, Bioxcin, Nivea, Orjin, Sebamed, Vichy, Murad, Com ilaç, Kraft vb.) tercih edilmiştir.
 
eczane.com.tr  de satışa sunulan gıda takviyeleri, reçetesiz satışa izin verilen, tarım bakanlığınca onaylı ürünlerdir.
 
Her kesimden insanın ihtiyaç duyabileceği medikal ürünler (tansiyon aletleri, şeker ölçüm cihazları, ortopedik ürünler, buhar makinaları vb.), cinsel sağlık ürünleri (prezervatifler (durex, okey vb), kayganlaştırıcı jeller, erken boşalmaya karşı kullanılan geciktirici ürünler (Stop delay, Dr.Love,Adam&Eve vb.), cinsel performans destekleyici ürünler (V-pills, mone, icariin vb), fantazi ürünleri vb.), anne-bebek ürünleri (bebek mamaları (Aptamil, SMA, Similac vb.), bebek beslenme ürünleri, pişik kremleri (Mustela,Popolin vb.), bebe yağları (Chicco, Sebamed vb.), ateş ölçerler, gaz giderici (Wind salbe N, Nurse Harvey's), vitamin,balık yağı (seven seas, Multi fish vb.) gibi gıda takviyeleri, anne bakım ürünleri (Mustela, Lansinoh, Pregnacare vb.), gebelik dönemi ve gebelik sonrası kullanılan bakım ürünleri, anne için gıda takviyeleri, biberon, suluk, bebek kaşığı gibi bebek gereçleri, süt pompaları ve süt artırıcı içecekler (Milkway, vita malt vb.), bitki çayları (Humana vb.) vb.), çeşitli gıda takviyeleri (diyet ürünleri (Alli, XL-S Medical vb.), sporcular için gıda takviyeleri (BSN, GNC vb), sağlıklı cinsel yaşam ürünleri (Proxeed plus, B-Succes vb), genel sağlığı destekleyici ürünler ( Com ilaç vb.) vb.), kişisel bakım ürünleri (saç bakım ürünleri (Bioxcin, Leo losyon, Biotin vb.), cilt bakım ürünleri (Vichy,Murad vb.), ağız ve diş bakım ürünleri (Sensodyn, Corega vb.), el-tırnak-ayak bakım ürünleri (Du'it, Perfectil vb.), dudak bakım ürünleri (Nivea, Panthenol vb), yara bakım ürünleri, güneş koruyucular (Cappertone, sebamed, daylong, solante, hammilton vb.), renkli kozmetik ürünleri (sally hansen), inceltici, sıkılaştırıcı, selülit ve çatlak giderici vücut bakım ürünleri vb.) ile ayrıca sigara bırakmaya yardımcı ürünler (Tütüne son, Nicotinell,Nikotin sakızı, Nikotin batı), et beni, siğil ve nasır tedavisinde kullanılan ürünler (Super chistotel), kulak temizliğinde kullanılan ürünler (Kultem), ağrı ve masaj ürünleri, saç bitlerini gideren ürünler ve horlama önleyici ürünler (Breathe right, Horkes, Acura Nose Clip, Noseflex, Puranox vb.) gibi bir çok faydalı ürünü bünyesinde barındıran ve tüketicinin beğenisine sunan bir sağlık sitesidir.
 
Kaynak:eczane.com.tr
Kategori Hastane / Eczane
Hastalarımız evlerinden ve işyerlerinden telefonla randevularını alabilmektedirler. 1998 yılı sonunda 75.Yıl Böbrek nakli ve Hemodiyaliz Merkezimiz merkez binaya bitişik olarak inşa edilen 9 katlı binasında hizmete açılmıştır. 
 
Bugün; genel hastane niteliğindeki 9 katlı merkez hastane ile müstakil binalarda hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Büyük hastalara hizmet veren Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği, Patoloji , 0-6 yaş Çocuklar için Kreş ve Gündüz Bakım Evi, müstakil Görüntüleme Merkezi, Merdivenköy Modern Poliklinikleri, 75. Yıl Böbrek nakil ve Hemodiyaliz Merkezi ile 22 Ameliyathane,800 yatak ve 650'ü doktor olmak üzere 2500'e yakın personeli ile her türlü iletişim ve paylaşıma açık yönetim anlayışıyla; işini benimseyen, hasta haklarına saygılı, katılımcı, samimi, güvenilir personeliyle zamanında, Çağdaş tıp biliminin ve teknolojisinin uygulandığı sağlık hizmetlerini sunmak; gelişmeleri sürekli izleyen, deneyimli, bilgili ve ülke gerçeklerini bilen eğitim kadrosuyla, hastaların gereksinimlerine üst seviyede cevap verebilecek uzman hekim ve sağlık teknisyeni yetiştirmek amacıyla hizmetlerimizi en iyiye doğru götürme çabası içindeyiz. 
 
Hastanemiz 06.01.2005 tarih ve 5283 sayılı " Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait sağlık birimlerinin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesine dair kanun" uyarınca, 18.02.2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı'na devredilmiş olup, ismi T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı' na bağlı olarak bu isimle sürdürmektedir. 
Kategori Hastane / Eczane
VİZYONUMUZ
Ülkemizin en iyi hastanesi olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
Sosyal sorumluluk anlayışı içinde, kalite hedefleri doğrultusunda, tıp alanındaki en son yenilikler ışığında kaliteli sağlık hizmeti sunmak, çağdaş düzeyde tıpta uzmanlık eğitimi vermektir.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Sağlık Bakanlığı mevzuatı doğrultusunda;
Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirip geliştirmek,
Etik kurallar çerçevesinde, bilimsel araştırmalar yapmak ve uzmanlık eğitimi vermek,
Güvenilir, çağdaş, ekonomik, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak,
Hastanemize başvuran hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
Çalışan memnuniyetini göz önüne almak,
Çalışanlar ve hastalar tarafından tercih edilebilir şartları oluşturmaktır.