BİLİC ONU İSTEDİ!

BILIC, MATRI DEDİ
 
Almeida'nın istikrarsız ve isteksiz görüntüsü bu sezon forma şansını azaltıyor. Ömer Şişmanoğlu ve Eneramo'nun zamana ihtiyacı olduğu düşünen Biliç, bu doğrultuda yeni bir takviye için futbol direktörü Önder Özen ile fikir alışverişinde bulundu. Bu görüşmenin ardından gündeme Juventus'un golcüsü Alessandro Matri geldi.
Biliç, Matri'yi takımında görmek istediğini iletti. Beşiktaş’ın Matri konusunda elini kuvvetlendiren durum Juventus’un bu sezon hücum hattına yaptığı önemli takviyeler. Tevez ve Llorente gibi flaş isimleri kadrosuna dahil eden Torino Devi’nin hücum hattındaki yoğunluk Matri'nin transferinde kilit rol oynayacak.
Milan altyapısından yetişen 28 yaşındaki forvet 2011’de Cagliari'den Juventus'a geldi. Juventus ile 69 maçta 27 golü bulunan Matri, 5 kez İtalya Milli Takımı’nın formasını giydi.
reklam
 
Gol yollarındaki bu sorunun yanı sıra Biliç'in yüzünü güldüren isim ise İsmail Köybaşı oldu. Geçen sezon iki kez ameliyat geçiren İsmail Köybaşı, Avusturya kampıyla birlikte takıma döndü.
Sağlık heyetinin ve teknik kadronun yakından ilgilendiği genç oyuncunun performansı büyük sevinç yarattı. Biliç, İsmail'in sağlık raporlarıyla da yakından ilgileniyor. Değerleri her geçen gün yükselen İsmail'e bu sezonki yeni transfer gözüyle bakılıyor.

 NTVSPOR